Den odletu aneb větru dešti neporučíš

23.Červenec 2016

Včerejší vstávání jsme si okořenili společnou celotáborovou rozcvičkou – kamarádi z nejstarších oddílů si ji pod vedením sporťáka Paldy pro nás přichystali cviky na rozproudění krve a my jsem je rádi v jejich snaze podpořili. A docela jsme se při tom nasmáli 🙂 (chystáme video…to se nasmějete).

 Dopoledne i odpoledne jsme strávili oddílovou činností, zejména hraním si v lese. Protože bylo moc pěkně, využili jsme samozřejmě i náš bazén.

 I přes výborně připravené hry jsme už duší byli spíše u večerního programu. Čekal nás totiž odlet do letoviska na Bahamách. Abychom se také netěšili – pro většinu z nás je pobyt v Karibiku naší první dovolenou či prázdninami tohoto typu :).

 Jak už to tak však v životě bývá – a tábor v tomto duchu není výjimkou – když se někdo na něco velice těší, většinou to nedopadne dobře. Přesně v duchu tohoto Murphyho zákona se po bezproblémovém odbavení a nástupu cestujících do letadla strhla taková průtrž mračen, že posádka letadla nedostala od řízení letového provozu povolení ke startu a charterový let na lince Jankov – Bahamy byl tak odložen na dnešní večer.

 Jako kompenzaci nám cestovní kancelář nabídla bezplatné přenocování ve stávajících pokojích našeho hotelového komplexu. Nabídku jsme samozřejmě využili a my jsme se doufajíc v zítřejší pěkné počasí uložili ke spánku. 

 Doufáme, že zítřejší odložený let dopadne dobře a nic zlého nás nepotká. Měli bychom letět i nad oblastí nazvanou „Bermudský trojúhelník“ – samozřejmě na něj nevěříme a k rádoby „vědeckým“ výkladům tohoto údajného fenoménu jsme skeptičtí…ale jakoby „tam nahoře“ snad někdo chtěl, abychom letěli až zítra. Je to skutečně jen náhoda? Uvidíme….