A je to za námi aneb malé ohlédnutí

27.Srpen 2011

I když nám počasí letos zrovna moc nepřálo, vlastně všechno, co jsme si naplánovali, se nám podařilo. Zahráli jsme si skvělou celotáborovou hru „Dobytí ráje“, ve které nakonec zvítězili úplně všichni 😉 Taky jsme sportovali, malovali, hráli si v okolí, chodili na výlety, stanovali a v noci se trochu báli v lese.

Pravda, nějakou dobu nás trápila viróza, ale nikomu se nic vážného nepřihodilo, malí i velcí táborníci se ve zdraví vrátili domů. Troufáme si tvrdit, že šťastní a spokojení, když navázali nová přátelství a prohloubili ta stará, a všichni bez rozdílu věku prožili mnohá dobrodružství a získali nové zkušenosti.

Samozřejmě, že se nám také něco nepovedlo, např. tady na webu máme málo fotek a videí, což způsobily „nejrůznější živly“, se kterými jsme museli denně bojovat! Hodně jsme se také soustředili na práci s dětmi. Snad je vám všem, milí táborníci, alespoň jistou „náplastí“ DVD, které jste dostali při odjezdu.

A závěrem to nejdůležitější! Moc bychom chtěli poděkovat provozovateli, tj. Správě logistického zabezpečení PP ČR, za výbornou spolupráci při přípravě i vlastní realizaci tábora, za skvělé podmínky k naší každodenní práci s dětmi. Všem kuchařkám a celému stravovacímu úseku za to, jak nás vykrmili, správci areálu tábora Pavlovi za úžasný servis a také všem „sponzorům“ a přátelům (viz upoutávky v pravé dolní části) za materiální i duchovní podporu a pomoc.

Protože se rychle blíží další školní rok, přejeme všem dětem i jejich rodičům a příznivcům našeho tábora hodně štěstí, úspěchů a mnohdy trpělivosti v nadcházejících měsících! Doufáme, že se s většinou z vás uvidíme zase za rok, kdy nám bude počasí jistě přát!

Vaši vedoucí a praktikanti II. turnusu 🙂