Něco málo při neděli

09.Srpen 2020

Ahoj Jankováci,

i když jsme se dnes naposledy setkali na společném nástupu a zazpívali si tu naší jankovskou hymnu, budeme vás v následujících dnech určitě zásobit informacemi o táboru a k táboru. Určitě chystáme vyvěsit na webové stránky fotografie poztrácených věcí, které nám na táboře zůstaly, dále doplníme galerii o dosud neroztříděné fotografie a poradíme se, zda a jak vám umožnit ke stažení táborová videa. Proto určitě i v následujících dnech sledujte webovky a profil na FB.

Pokud to půjde, ještě ukážeme nějaký ten filmík z letošního druhého turnusu. Nejspíš půjde o ukončení celotáborovky. Dáme vědět, jakmile se film podaří v alchymistické dílně vyvolat. 

Omlouváme se, ale fejeton dnes nebude. Jsme moc unavení, rozklízíme, pereme, vybalujeme. Chybí nám chatky a sruby. Druhou večeři nikdo nepřichystal a ráno asi nebude ke snídani báječný jankovský rohlík (nejlepší jsou „slaňáky“!!). My, co jdeme do práce, budeme cestou do ní vzpomínat, jak zvonil budík a bylo ráno, zatímco ti šťastnější si budou ve svých peřinách ještě pochrupovat. Nejraději bychom si dobili baterky a třeba ve středu se vydali opět na tábor. Budeme to ale muset vydržet. Dobrá zpráva je, že na tábor odjíždíme už jen za asi 49 týdnů. To už vydržíme!

Zatím se mějte pěkně a užívejte zbytek prázdnin.