Střípky z kampusu II

28.Červenec 2017

Co když mágovi v té nejméně vhodné chvíli selže nějaké obranné kouzlo? Co když se setká s tvorem, který je odolný proti tomu druhu magie, kterou kouzelník vládne? V takových případech je potřeba pro potřeby obrany poohlédnout se po poněkud primitivnějších způsobech obrany. Aby byli naši kouzelníčci zdatní i v této dovednosti, vyzkoušeli si během dnešního dne střelbu ze vzduchových pušek. Ukázalo se, že jsou všichni moc šikovní a my se již těšíme na klání těch nejlepších střelců při příležitosti blížících se školních olympijských her. 

Během odpoledne se také vrátili budoucí mladí mágové a čarodějky z putovního městečka, kde úspěšně ovládli všechna kouzla nutná pro přežití v přírodě. Zároveň se do městečka teleportovala další skupina našich kouzelnických nadějí. Podle předpovědi našich počasových mágů by je mělo čekat lepší počasí, což jim samozřejmě přejeme. 

Na samý závěr dne naši pohyboví mágové Kuba a Peťa zapojili všechny koleje do kouzelného klání v přetahování. Pomocí svých kouzelných schopností se soupeřící strany snaží sebe navzájem přetáhnout na svou stranu pouhou silou mysli. Dnes přišli na řadu kouzelníci z prvního stupně školy a i přes nízký věk bylo vidět jejich enormní nasazení a vůli soupeře porazit. Vítězům a zároveň postupujícím do dalšího kola blahopřejeme, poraženým vzdáváme hlubokou čest.