Team Rally Jankov – Dakar 2013

03.Červenec 2013

Milí přátelé, kamarádi, vážení rodiče,

naši kapitáni posádek jsou již plně připraveni, závodní vozidla jsou plně v provozu, zásoby na letošní rallye zabaleny. Takže si dobalte poslední drobnosti do vašich cestovních zavazadel a připravte se. Vaši vedoucí posádek a podpůrný tým letošní rallye na vás čekají 18. července na centrálním odjezdovém stanovišti 🙂

Petr Přecechtěl snr. – hlavní vedoucí
Ačkoli jezdím na tábory jako vedoucí více jak 35 let (a jako dítě ještě o něco více 🙂 ), stále mě to baví, neboť každý tábor je svým způsobem originál. Tábory a práce s dětmi jsou prostě součástí mého života a léto bez nich by bylo neúplné. Moc se těším na všechno, co jsme od ledna připravovali a věřím, že si tábor s „Jankováky“ skvěle užijeme. Petr Přéca (hlavas)

Míša Machačová – zástupce hlavního vedoucího
Milí táborníci, na Jankově letos strávím osmnácté léto 🙂 Moc se těším na všechno, co nás tentokrát čeká, a pro ty, kteří mě zatím neznají, přidávám pár informací… Během roku pracuji jako učitelka češtiny a jazyků na průmyslovce v Panské. Na táboře zastupuju Petra „hlavase“ a připravuji všechno, co je potřeba. Ze všeho nejvíc mě baví tancování, knížky, filmy a muzika. Tak ať nám to letos vyjde, Jankováci!

Petr Volevecký – programový vedoucí
Ahoj kamarádi. Jmenuji se Petr Volevecký a na 2. turnus našeho skvělého tábora jezdím nepřetržitě od roku 1997. Mezi mé největší záliby patří sport, hra na kytaru, literatura, turistika. Pro letošní rok mám na starost, aby se nám všem vydařil veškerý oddílový program i celotáborové dominanty. Na tábor se už moc těším a věřím, že vy také.

Andrea Tomanová – zdravotník
Ahoj, jmenuji se Andrea a je mi 28 let. Pracuji jako zdravotní sestřička na urgentním příjmu – ARO a svou práci miluji. Pocházím z Kopřivnice, malého městečka na Moravě. Jsem extrovert, mám velký smysl pro humor a téměř stále se směji 🙂 Svůj volný čas nejraději trávím s přáteli, čtením knih, poslechem hudby a různými sporty. Jako zdravotník na tábor jedu poprvé, ale mám pro strach uděláno, jsem pro každou legraci a už se na náš společně strávený čas moc těším. Zdravuška Andrea

Klára Rozmarová – zdravotník
Jmenuji se Klára a jsem zdravotní sestřička-záchranář. Pracuji v pražské nemocnici na oddělení ARO-Urgentní příjem. Moje práce je někdy tak trochu adrenalin, ale mám ji ráda. Mám spoustu koníčků a zájmů, vyjmenovat je by bylo na hodně řádků.:-) Vyberu z nich cestování, sport, hodně čtu a ráda trávím čas se svými blízkými. Už se těším, až se potkáme na Jankově a užijeme si super prázdniny.

Petr Jedlička – sportovní instruktor
Zkušený táborník a policista Petr Jedla -Fífa Fullman se opět těší na další nekonečné dobrodružství, které spolu budeme letos zažívat na Jankově. Hlavně na množství her, výletů, zážitků a nových kamarádů. Tentokrát jedu jako sporťák, tak můžete doufat, že si všechny oblíbené sportovní aktivity užijeme, jak jsme zvyklí, ale možná bude i něco jinak. Táboru zdar – Jankovu zvlášť

Martin Liška – volný vedoucí / CETEH
Ahoj kamarádi, mé jméno je již 24 let Martin Liška, jsem z Posázaví a letos vás provedu celotáborovou hrou. Na tábor do Jankova jezdím od roku 2003 v pozicích nejrůznějších a vlastně si zatím léto bez něj ani nedovedu představit. Po nepodstatný zbytek roku pracuji jako strojvedoucí u Českých Drah, mám rád techniku, motorismus, práci s dětmi a také hudbu. Hraju na bicí, kytaru, fanfrnoch, lešenářskou trubku hliníkovou lžící či co je zrovna po ruce, a to nejen u ohně s přáteli! Moc se na naše dakarské léto těším!

Pavel Stružka – volný vedoucí / technik
Ahoj, jmenuji se Pavel a stejně jako v minulých letech budu i letos technik, kutil, opravář a Pat a Mat, v jednom 🙂 Budu se snažit, aby nám to společně celý tábor klapalo a vše fungovalo tak, jak má. Moc se na vás všechny těším, milí Jankováci!

Radek Novotný – volný vedoucí / logistik
Jmenuji se Radek, je mi 51 let a pracuji jako šenkýř v Parlamentu. Baví mě hra na kytaru, luštění křížovek, cyklistika a lyžování. Na tábory už jezdím přes 30 let, to to utíká… Těším se na vás, Jankováci!

Michal Pustějovský – volný vedoucí / IT technik
Jmenuji se Michal Pustějovský, ale kamarádi mi většinou říkají Puštík. Na tento tábor jedu jako IT podpora, takže se budu starat o to, aby rodiče měli přístup ke všem fotkám, videím či článkům, čímž budou mít přehled, co se s jejich ratolestmi děje. Jinak kromě velkého zájmu o techniku mě baví tancování a v praxi všechny sporty, ale jdou mi jen ty, kde se hraje rukama. Nepohrdnu ani dobrou hudbou či filmem.

Jitka Jaroměřská – 1. oddíl
Ahojte:) Studuji na Policejní akademii a bohužel už mi táhne na plných 23 let. Na tábory jezdím od dětství, čtyři roky také jako vedoucí. Na Jankov však jedu úplně poprvé a věřte, že opravdu hodně těším a doufám, že svým elánem nakazím po dobu tábora co nejvíc Jankováků:) A mám ráda kafe a „odsrandybolející“ břišáky…

Jitka Plzáková – 1. oddíl
Ahojky, jmenuji se Jitka, je mi 22 let a jsem studentkou 1. LF UK. Na Jankov jedu jako oddílová vedoucí již potřetí, předtím jsem zde působila jako praktikantka a neminula mě zde ani skvěle prožitá léta dětská:) Letos se budu starat o zábavu 1. oddílu, na který se velmi těším! Ráda chodím do přírody, hraji všelijaké hry, spím, jím a vymýšlím různé „legrácky“… Doufám, že si s dětmi letošní tábor pořádně užijeme a dlouho na něj budeme vzpomínat s úsměvem na rtech!

Lucka Petrovičová – 1. oddíl
Ahoj, jmenuji se Lucka a je mi 19 let. Letos jsem dostudovala Střední průmyslovou školu sdělovací techniky v Panské a v současné době doufám v úspěšné přijetí na ČVUT, protože bych ráda v tomto oboru pokračovala i na vysoké škole. Mezi mé zájmy patří počítačová grafika, focení, sport a mnoho dalších. Mým mottem je „žít s úsměvem na rtech“ a doufám, že se tímto životním heslem budou po účasti na letošním táboře řídit všichni, protože nejen pro zážitky z letních táborů platí heslo „Úsměv trvá chvilku, ale někdy se na něj vzpomíná celý život“.

Iva Procházková – 2. oddíl
Ahoj táborníci, jmenuji se Ivča a je mi 21 let. Na Jankov jedu popáté (podruhé jako vedoucí). Studuji Českou zemědělskou univerzitu – Technickou fakultu. Letos mám, stejně jako minulý rok, na starost rošťáky z 2. oddílu a už se moc těším, jak spolu budeme zase dovádět a zažívat spoustu dobrodružství. Jsem usměvavá a veselá holka a na nudu se mnou rozhodně není čas.

Aneta Pecháčková – 2. oddíl
Ahojte Jankováci, jmenuju se Aneta, je mi 22 let a pokud se poštěstí, tak budu příští rok končit bakalářské studium na Policejní akademii. Na Jankov jedu letos poprvé, ale už teď lituju, že jsem na tuhle skvělou partu nenarazila dřív. Nejvíc zbožňuju sport a pohyb, ale ráda si i zazpívám. Už se nemůžu dočkat, až si spolu na Jankově zablbneme. Těším se na Vás

Vojta Fišera – 2. oddíl
Jsem Vojta Fišera a studuji druhým rokem na Hotelové škole ve Vršovicích. Moje nejoblíbenější koníčky jsou hudba a dramatická příprava. Hraju na klávesy a akordeon, zpívám, mám základy stepu a letos jsem hrál i dvě pohádková představení.

Karolína Fričová – 3. oddíl
Mé ctěné jméno je Karolína. Již je to nějaký rok, co jezdím na tábor JANKOV, a druhým rokem v personálu. Každým rokem přibývá zábava a to je to hlavní. Mezi mé hlavní zájmy patří sport a četba.

Kateřina Mrvová – 3. oddíl
Ahoj Jankováci, mé jméno je Kačka Mrvová, je mi 20, su (jsem) z okolí Brna, z menší obce Viničné Šumice a letošní Jankov bude můj druhý. Loni jsem si tábor moc užila, získala nové přátele a zkušenosti a myslím, že to letos rozhodně nebude jiné. Ráda pracuji s dětmi a baví mě všechny možné venkovní aktivity. Mezi moje hlavní záliby patří jezdění na koni a v zimním období je to jízda na snowboardu. Takže to by bylo něco málo o mě a budu se na náš třítýdenní pobyt na Jankově těšit 😉

Barbora Nováková – 3. oddíl
Ahoj, jmenuji se Bára, je mi 18 let a bydlím v Benešově u Prahy. Zrovna jsem úspěšně odmaturovala a chystám se studovat na vysoké školy, nejlépe pedagogického směru. Ve volném čase ráda plavu, jezdím na kole, hraju volejbal a vařím 🙂 Na Jankov se už moc těším, doufám, že si užijeme super léto!

Terka Bejšovcová – 4. oddíl
Ahoj milí táborníci, jmenuju se Terka, ale všichni mi říkají Cufino. Letos budeme mít společně s Klárkou a Pavlem F. na starost 4. oddíl plný závodníků. Připravili jsme si pro vás spoustu her a už teď se moc těšíme, až si s vámi užijeme nekončící zábavu a spousty nezapomenutelných okamžiků. Do té doby se mějte krásně a již brzy na Jankově!

Klára Hájková – 4. oddíl
Ahoj, mé jméno je Klára a letos budu mít 4. oddíl s Cufinou a Pavlem. Už se moc těšíme, až si s vámi užijeme spoustu zábavy. Doufejme, že nám k tomu letos přispěje dobré počasí, abychom si mohli zahrát super hry, které jsme pro vás připravili. Čeká nás nezapomenutelná jízda, tak se připoutejte a za chvíli vyrážíme!

Pavel Frič – 4. oddíl
Jmenuji se Pavel a na Jankov jedu po sedmé, ale poprvé jako praktikant. Mám rád každou zábavu a jsem hodně společenský. Mezi mé zájmy patří hra na kytaru, zpěv a všechny sporty až na fotbal. Hodně se těším a doufám, že si tábor všichni užijeme

Martina Jiroušková – 5. oddíl
Ahoj! Jmenuji se Martina, je mi 21 let a studuji biochemii na VŠCHT. Mám ráda sport všeho druhu, cestování a knížky. Na Jankov jezdím od první třídy a letos jedu třetím rokem jako vedoucí. Už se těším na spoustu zážitků a dobrodružství, které společně zažijeme a na všechny hry, které si zahrajeme.

Jana Pinkeová – 5. oddíl
Ahoj, mé jméno je Jana Pinkeová a letos se chystám na Jankov poprvé. Ve volném čase ráda sportuji, čtu a poslouchám hudbu. Doufám, že si letošní prázdniny užijeme. Motto: „Bavlnky a korálky, ty jsou pořád in, vezmeš-li je do ruky, pomůžu ti s tím.“ Moc se těším na princezny z 5. oddílu.

Pavel Šinkovec – 6. oddíl
Milí přátelé, již podruhé se vydávám jako vedoucí na náš tábor. Sluší se, abych se ve stručnosti představil. Je mi 21 let, studuji na pražské filozofické fakultě a mám to štěstí, že mé studium je i mým koníčkem. Baví mě historie a vše, co s ní souvisí, tj. společnost jako taková a kultura, zejména hudba. Jankov je pro mě jedním z nejlepších momentů roku, a tak se na něj, jistě stejně jako vy, moc těším

Štěpán Frydrych – 6. oddíl
Ahoj jmenuji se Štěpán, je mi 20 let a studuji prvním rokem na vysoké škole, se zaměřením na sociální pedagogiku a teologii. S dalšími vedoucími jsme pro vás připravili spoustu her a zábavy. Věřím, že si to tento rok na táboře užijeme a budeme mít krásné počasí pro všechny naše hry. Už se těším, co všechno provedeme. 🙂

Míša Mašková – 7. oddíl
Ahoj, jmenuji se Míša a na Jankov jedu podruhé. Opět budu na pozici oddílové vedoucí, letos pro jistě skvělé holky ze 7. oddílu, na což už se teď moc těším. S Maky pro vás máme připravený fascinující program, plný skvělých her a zážitků. Je mi 28 let, pracuji v sociální oblasti a baví mě vše, u čeho je velká legrace a hlavně fajn lidi. Tak ať žije Jankov

Markéta Štětinová – 7. oddíl
Ahojky, jmenuji se Markéta Štětinová, ale většina z vás mě zná jako Maky. Pokud zrovna nesedím ve škole nebo v práci, ráda sportuji, kreslím nebo vyrážím do ZOO. Letošní Jankov je mým pátým a skoro již tradičně si ho hodlám pořádně užít se slečnami ze 7. oddílu. Už se na vás všechny moc těším!

Václav Liška – 8. oddíl
Ahoj Jankováci! Mé jméno je Václav, je mi 20 let. Na Jankov se letos chystám po desáté, tudíž je to takové moje jubileum. Mám rád cestování, motorismus, pěknou muziku, ale především zábavu. Když se zrovna nevěnuji věcem výše uvedeným, pracuji u Českých drah jako skoro strojvedoucí. Již tradičně máme s kolegou ¨Přécíkem¨ připraven pro naši ¨osmičku¨ bohatý program, plný her, legrace a jiných vylomenin, při kterém se všichni společně dozajista vyřádíme…

Petr Přecechtěl jnr. – 8. oddíl
Sympatický mladý student hledá oddíl, se kterým by strávil 20 báječných prázdninových dní. Jestliže právě vy jste správní táborníci se smyslem pro kamarádství, fair-play, ale i legraci a dobrodružství, budu vás čekat v poledne 18. července před autobusy na Letné. Poznávací znamení – žlutá kšiltovka s číslem 8 a podivně béžové triko Jankov-Dakar.

Lucka Myšičková – 9. oddíl
Ahoj, jsem Lůca a je mi 24. Jsem Pražanda studující v Brně, což jenom dokazuje, že se jen tak něčeho nezaleknu 😉 Mám ráda sport (plavání, kolo, v zimě snowboard), lidi a legraci. Už se těším, jak si ten letošní Jankov společně pořádně užijeme!

Tereza Löffellmannová -9. oddíl
Jmenuji se Terka Löffelmannová a na Jankov se letos chystám už po šesté. Vím, každý rok píšu, že se na tábor hrozně těším, ale na ten letošní se ze spousty důvodů těším ještě mnohem víc. Těším se, že se během těch tří báječných týdnů znovu dostanu na známá místa, která mám tak ráda – na bunkry, k Plivátku, na puťák, do Francie, do Španělska, k moři – to je první důvod. Druhým důvodem je má spoluoddílačka Lucka, se kterou už máme připravenou spoustu her a vychytávek pro 9. oddíl… A kdo chce znát ty zbývající důvody, ten ať se na ně přijde na Jankově zeptat osobně…

Martin Okénka – 10. oddíl
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 23 let a jsem z Prahy. Studuji Fakultu strojní na ČVUT. Mým největším koněm jsou hory v jakékoli podobě, od lyžování přes turistiku až po zajištěné cesty. Se studiem je spojen velký zájem o techniku a hlavně všechno, co dělá kovové zvuky a musí se olejovat. Už několik let jezdím na dobrovolnické projekty pomáhat s obnovou historických objektů. Příležitostně pracuji jako instruktor v lanovém centru, kde si užívám výšek. Ve volných chvílích rád čtu historickou a fantasy, popřípadě sci-fi literaturu.

Vojta Hlavačka – 10. oddíl
Ahoj tábornici, jmenuji se Vojta Hlavačka a studuji počítače na vysoké škole v Praze. K mým koníčkům patří především sport, hlavně kolo, lyže a plavání. Letos s vámi pojedu na tábor jako vedoucí již po šesté. Na tábor se těším jako každý rok a doufám, že vy také

Anna Křenková – 11. oddíl
Ahoj všem příznivcům II. turnusu Jankovského tábora! Jsem studentkou Jihočeské univerzity, kde studuji španělštinu a španělskou literaturu. Mám ráda především cestování a dobrodružství a mnoho let jsem jezdila na skautské tábory. Protože moje loňská první zkušenost mě přesvědčila o tom, že na Jankově člověk prožije tři týdny se skvělými lidmi plné úžasných a nezapomenutelných zážitků, vyrážím proto letos na Jankov již podruhé, tentokrát v tandemu s Péťou Rybkou jako vedoucí 11. oddílu. Takže se opět těším na všechny již ostřílené i nové Jankováky!

Petra Rybáčková – 11. oddíl
Ahoj, jmenuji se Péťa a je mi 25 let. Na tábor jedu letos už po desáté jako výchovný pracovník, přičemž po třetí se budu starat, tentokrát však s novou posilou:), o naše nejstarší slečny :)) Studuji posledním rokem UK v Praze, obor Speciální pedagogika-Český jazyk a baví mě veškeré sportovní aktivity. Máme pro vás připravený bohatý program, takže se máte na co těšit:)))

David Šebo – 12. oddíl
Ahoj, jmenuji se David a na Jankov jedu prvně, i když už mám nějaké zkušenosti z jiných táborů, na které jsem jezdil od mých mladých let. Těším na nové zážitky, které spolu prožijeme právě na Jankově. Rád se plavím po řekách a zdolávám nějaké ty kopečky, s lanem i bez. Zkouším krotit struny na kytaře a občas i nějaká písnička zazní

Kuba Paleček – 12. oddíl
Ahoj všichni, jmenuji se Kuba a letos s vámi pojedu na Jankov již po sedmnácté, když počítám, že jsem byl i pětkrát jako dítě. Mezi mé záliby patří hlavně legrace, kterou si na táboře užijeme při našich hrách. Moc se na vás na všechny těším a hlavně na to, jak si letošní Dakar užijeme…