Informace k převzetí dětí

17.Červenec 2020
Vážení rodiče, 
 
velice se omlouváme za případné prodlení, ale až v těchto dnech se nám podařilo finalizovat seznam dětí, které se zúčastní letošního 2. turnusu LDT Jankov u Votic. Bohužel, různá hygienická a organizační opatření neúměrně prodloužila administrativu spojenou s táborem, a tak vám tuto informaci přinášíme až nyní.
 
Do vašich emailových schránek již zamířil přehled rozdělení dětí do jednotlivých oddílů a s tím související čas, ve kterém byste nám měli táborníky v prostorách tábora předávat. V případě sourozenců anebo sdružené dopravy je rozhodují čas příjezdu nejmladšího táborníka (př. pokud je jeden táborník ve 12. oddíle a druhý táborník v 1. oddíle, řiďte se časem příjezdu 1. oddílu). 
 
Časový harmonogram:
12 + 11 oddíl – 09:00
10 +   9 oddíl – 10:00
  8 +   7 oddíl – 11:00
  6 +   5 oddíl – 13:00
  4 +   3 oddíl – 14:00
   2 +  1 oddíl – 15:00
 
Součástí převzetí dětí bude tzv. vstupní zdravotní filtr (standardní kontrola zaměřená na výskyt vši dětské, změření teploty, vyplnění anamnestického dotazníku, prohlídka zaměřená na aktuální zdravotní stav a předání léků). Následně si dítě převezme příslušný oddílový vedoucí (předání informací, převzetí kapesného). Děti, které budou předány v dopoledních hodinách (zařazené do oddílů 7 – 12) mají zajištěný oběd, ostatním dětem bude poskytnuta až odpolední svačinu, případně až večeře.
Apelujeme na vás, rodiče, abyste skutečně dětem před odjezdem zkontrolovali hlavičky. Táborníka, který má vši nebo hnidy, nejsme oprávněni na tábor přijmout a zařadit do kolektivu mezi ostatní děti.
 
Zároveň si dovolujeme využít příležitost a připomenout Vám, abyste neopomněli všem dětem přibalit:
– elastické (napínací) prostěradlo
– spací pytel
– karimatku
– batoh (mladší děti o obsahu cca 15 l, děti od 14 let cca 30 l).
 
 
Kudy na tábor:
– nejlépe po silnici E55, sjezd Votice. Opusťte kruhový objezd směrem Jankov. Po silnici č. 150 pokračujte do obce Otradovice. Na křižovatce za Otradovicemi odbočte ze silnice č. 150 vpravo. Následně minete obec Broumovice (do obce nezajíždět!) a po cca. 500 metrech odbočíte vlevo do obce Vlčkovice. Obcí projeďte a jste u nás, nemůžete to minout :).
 
GPS souřadnice: 49.6373367N, 14.7193011E
 
Z organizačních a logistických důvodů apelujeme na všechny, aby dodrželi uvedené časy. V případě zdržení, prosíme, kontaktujte vedení tábora.
 
Přejeme Vám šťastnou cestu na Jankov a v úterý 21. července se na všechny těšíme.
 
Tým 2. turnusu
 
Přehled rozdělení do oddílů dle čísla poukazu zde: